MS ve fotbale 2022

Sexy fanynka si na MS v Kataru koleduje o průšvih. Málo se oblékla

Sexy fanynka si na MS v Kataru koleduje o průšvih. Málo se oblékla
Chorvatští fanoušci na MS | Zdroj: Profimedia

Chorvatská instagramová modelka, která je považovaná za nejvíc sexy modelku na letošním mistrovství světa ve fotbale, posunula vlastenectví na novou úroveň. Pochodovala po Kataru v úzkých plavkách, což se v Kataru jen tak nevidí.

Při prvním zápase jejího týmu proti Maroku na stadionu Al Bayt měla na sobě upnuté červeno-bílé šaty se šachovnicovým vzorem, aby ukázala své vlastenectví, a tak se někteří muži asi moc nesoustředili na zápas. 

Na stadionu se alespoň modelka neodhalovala, a dokonce měla i zakryté vlasy kapucí. Bývalá miss Chorvatska Ivana Knollová šla však ještě dál, když si oblékla úzké plavky a promenádovala se podél vody. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Ivana Knöll (@knolldoll)

Tento její příspěvek si zahrává nejen s fotbalovými fanoušky. Chorvatka čelí reálné hrozbě vězení. Před světovým šampionátem upozornil katarský úřad pro cestovní ruch, že se od návštěvníků očekává, že projeví respekt k tamní kultuře a nebudou se na veřejnosti příliš odhalovat. Obecně se doporučuje, aby měli muži i ženy zakrytá ramena a kolena, což Knollová rozhodně neměla.

Související obsah

Některé příspěvky dokonce okomentovala i FIFA a připomněla modelce katarská pravidla týkající se oblékání. Rozhořčeni jsou i další lidé. V příspěvcích jí nadávají zejména tamní obyvatelé, kteří tvrdí, že nerespektuje jejich kulturu a náboženství.

Pro turistky v Kataru není povinné, aby se celé zahalovaly, ale musí mít zakryté alespoň břicho a ramena. Chorvatská modelka měla sice zahalené břicho, ale jinak skoro nic. Může se tak stát, že to katarské úřady nenechají být jen tak. 

Podívejte se na sestřih zápasu Chorvatů proti Maroku:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MS ve fotbale 2022

Důležité Události