MS ve fotbale 2022

Šokující návrat po zranění? Benzema si ještě možná zahraje na MS v Kataru

Šokující návrat po zranění? Benzema si ještě možná zahraje na MS v Kataru
Karim Benzema | Zdroj: Profimedia

Fotbalové mistrovství světa bez čerstvého držitele Zlatého míče Karima Benzemy? Nemusí to být ještě definitivní. Francouzský útočník se prý nečekaně rychle zotavil ze zranění levého stehenního svalu, o čemž informuje řada zahraničních novinářů.

Jeden den před oficiálním začátkem mistrovství světa zasáhla Francii a Karima Benzemu krutá diagnóza. Aktuálně nejlepší fotbalista světa si obnovil zranění stehenního svalu, které jej mělo vyřadit ze hry na několik týdnů, což by znamenalo konec nadějím, že si letos v Kataru zahraje. Vše ale může být nakonec jinak. 

Podle RMC Sport je stále možné, že si 34letý útočník v Kataru zahraje. Francie jej totiž oficiálně nevyřadila ze soupisky ani za něj nepovolala náhradníka, tudíž by v případě plného zotavení nemělo šokujícímu návratu stát nic v cestě. Zdravotní stav Benzemy se prý nečekaně rychle zlepšil, a tak jeho naděje na účast v Kataru ožívají. 

Související obsah

Informuje o tom také španělský novinář Carlos Rodriguez. Zkušený hrotový útočník se prý ze zranění "prakticky zotavil" a brzy by se mohl připojit ke spoluhráčům z Realu Madrid do plného tréninku. To by znamenalo, že by v případě zájmu obou zúčastněných stran mohl odcestovat zpět do Kataru. 

Francie porazila díky dvěma gólům Mbappého Dánsko a má jistý postup ze skupiny:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MS ve fotbale 2022

Důležité Události