Fotbal

Ronaldo prý odejde do Saúdské Arábie. Podepsat má největší smlouvu historie

Ronaldo prý odejde do Saúdské Arábie. Podepsat má největší smlouvu historie
Cristiano Ronaldo | Zdroj: Profimedia

Aktuálně je pořádně vidět na hřištích katarského šampionátu, po něm ale bude po vyhazovu z Manchesteru United hledat nový klub. Podle španělských médií podepíše největší smlouvu fotbalové historie v Saúdské Arábii.

V únoru mu bude 38 let a poslední sezona nejspíše ukazuje, že se na něm stáří pořádně podepisuje. Letos toho moc neodehrál, více se mluvilo o jeho nespokojenosti v Manchesteru United. Ten s ním po peprném rozhovoru rozvázal smlouvu.

Ronaldo tak po mistrovství světa bude řešit svou budoucnost. Španělský deník Marca informuje o tom, že jeden z nejlepších fotbalistů historie odejde do Saúdské Arábie, hrát by měl za Al Nassr. Podepsat má smlouvu na dva a půl roku, ročně si má přijít na gigantických 172,9 milionu liber (téměř 5 miliard korun).

O Ronalda během léta stálo několik týmů, mluvilo se o zájmu Bayernu Mnichov či italské Neapole. Ze všeho ale nakonec sešlo. Nyní se zdá, že jeho kroky povedou do ligy, která je pro evropské fanoušky velkou neznámou. 

Související obsah

​Jednalo by se jednoznačně o největší kontrakt fotbalové historie. Al Nassr je jeden z nejúspěšnějších týmů v Saúdské Arábii. Vyhrál devět domácích titulů, ten poslední v roce 2020.

Ronaldo by se v kádru potkal například s brankářem Ospinou, Španělem Gonzálezem či s útočníkem Aboubakarem, který dal jeden z nejhezčích gólů na letošním MS

Proti Ghaně Ronaldo přepsal historii. Dal gól na pěti různých světových šampionátech:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události