Fotbal

Legendární Pelé je opět v nemocnici. Má otoky po celém těle

Legendární Pelé je opět v nemocnici. Má otoky po celém těle
Zdroj: profimedia.cz

Bývalý fotbalista Pelé je opět v nemocnici. Brazilec má údajně otoky po celém těle, problém s příjmem potravy a srdcem a trápí ho i duševní zdraví. Navíc údajně přestala fungovat chemoterapie na léčbu jeho rakoviny tlustého střeva.

Pelé už byl několikrát hospitalizovaný kvůli jeho léčbě rakoviny tlustého střeva, vždy šlo ale o plánovanou hospitalizaci. Ne však nyní. Jeho manželka Marcia Aokoiová ho odvezla do nemocnice Alberta Einsteina na jihu São Paula. Podle ESPN už nemocnice Pelého příjem potvrdila.

Pelé byl převezen do nemocnice s otokem celého těla. Do toho má problémy s příjmem potravy a se srdcem. Navíc ho trápí i duševní zdraví a byl prý dezorientovaný. Dokonce prý přestala fungovat chemoterapie.

Během dne by měl legendární brazilský fotbalista podstoupit několik vyšetření, která by měla odhalit poškození orgánů, které byly zasaženy metastázemi. Jak dlouho Pelé v nemocnici bude, není známo.

Související obsah

​K Pelého stavu už se vyjádřila také jeho dcera Kely Nascimentová. "Dnes se v médiích objevila spousta poplašných zpráv o zdravotním stavu mého otce. Je v nemocnici, ale nejde o žádnou mimořádnou událost ani novou hrozivou předpověď," uklidnila fanoušky na svém instagramu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události