MS ve fotbale 2022

Messi je už zase v bezpečí. Boxer Canelo složil zbraně a přišel s omluvou

Messi je už zase v bezpečí. Boxer Canelo složil zbraně a přišel s omluvou
Lionel Messi | Zdroj: profimedia.cz

Lionel Messi si může oddechnout. Argentina na MS v Kataru postoupila ze skupiny a Canelo Álvarez mu už nechce urvat hlavu za pošlapání národního dresu. Mexický boxer se za minulé výroky dokonce omluvil.

"V posledních dnech jsem se nechal unést láskou a vášní pro mou vlast a vypustil jsem komentáře, které nebyly na místě. Proto se Messimu a všem lidem z Argentiny omlouvám," napsal Canelo v rodné španělštině.

Šampion super-střední váhy se omluvil za přehnanou reakci na video ze šatny Argentiny. Na záběrech, které obletěly svět, fotbalisté slavili výhru nad Mexikem 2:0 a zachycen byl i Lionel Messi. Ten při sundávání kopaček omylem nakopl i darovaný mexický dres a během oslav v jeho blízkosti skákal tak nešťastně, že z úhlu kamery se mohlo zdát, že skáče po mexickém trikotu. Rodák z Guadalajary na to před pár dny reagoval slovy: "Ať se raději pomodlí k Bohu, abych ho nenašel."

Canelo Alvarez (vlevo) a Billy Joe Saunders (vpravo) | Zdroj: Profimedia

​Messi se na sociálních sítích dočkal podpory a i mexičtí fanoušci psali boxerovi, že to se svou reakcí přehnal. Nyní je válečná sekera zakopána a oba přední sportovci se mohou v klidu soustředit na své disciplíny. Messiho a jeho spoluhráče čeká v Kataru osmifinále s Austrálií. To Canelo si aktuálně užívá zaslouženého odpočinku po završení trilogie s Gennadyem Golovkinem a obhájení světových titulů. 

Související obsah

Podívejte se se na sestřih zápasu Argentiny s Mexikem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MS ve fotbale 2022

Důležité Události