MS ve fotbale 2022

Portugalsko v problémech. Ronaldo netrénoval s týmem a možná nenastoupí

Portugalsko v problémech. Ronaldo netrénoval s týmem a možná nenastoupí
Cristiano Ronaldo | Zdroj: Profimedia

Cristiano Ronaldo možná nebude hrát v závěrečném zápase základní skupiny proti Jižní Koreji. Trenér Portugalců Fernando Santos potvrdil, že hvězdný útočník vynechal trénink, a možnost, že nastoupí, je tak padesát na padesát.

Ronaldo vynechal poslední trénink portugalské reprezentace a dával si pouze individuální trénink v tělocvičně. Zda nastoupí proti Jižní Koreji, zatím není jasné. "Uvidíme. V zásadě platí, že Ronaldo bude brzy trénovat. Pravděpodobnost, že nastoupí, je tak padesát na padesát," potvrdil trenér Fernando Santos.

"Cristiano Ronaldo byl v obou zápasech střídán. Existuje plán pro případ, že by Cristiano nemohl hrát," pokračoval Santos. Ronaldo ale není jediným hráčem, který vynechal trénink. Chyběl také záložník Porta Otávio a dvojice z PSG Danilo Pereira a Nuno Mendes.

Související obsah

​Pokud Ronaldo do zápasu nastoupí, bude mít šanci vyrovnat legendárního Eusebia v počtu gólů na mistrovství světa. Hodně blízko byl Ronaldo už proti Uruguayi, ale gól byl nakonec přiznán Brunu Fernandesovi.

CR7 má tak aktuálně na svém kontě osm gólů na mistrovství světa, když se trefil v prvním zápase s Ghanou, kterou tak pomohl porazit 3:2.

Ronaldo gól proti Uruguayi nedal:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MS ve fotbale 2022

Důležité Události