Další sporty

Hvězda NBA si vybila svou frustraci na soupeři. Za sražení k zemi byla vyloučena

V sobotním zápase basketbalové NBA se mimo jiné střetli hráči Minnesoty a Oklahomy. Z celého zápasu výrazně rezonuje chování domácí hvězdy Rudyho Goberta, který ukázal velmi nesportovní věc. Z frustrace podrazil protihráče a byl vyloučen z utkání.

Rudy Gobert bývá označován za nejlépe bránícího hráče NBA, již třikrát se stal nejlepším defenzivním hráčem ligy. Obranný zákrok proti Williamsovi se mu ovšem příliš nepovedl. Pivot Minnesoty Timberwolves podrazil hráče Oklahomy a byl vyloučen za hrubý faul.

Ve druhé čtvrtině Kenrich Williams z Oklahomy zakončoval na koš přes ruce bránícího Goberta. Těžkou střelu Williams proměnil. Oba hráči se srazili a spadli na zem, ale žádný faul se nepískal. 

Hráč Minnesoty se naštval, a když se Williams zvedal z palubovky, tak mu Gobert podrazil nohy. To se samozřejmě Williamsovi nelíbilo a začala potyčka, kterou hned přispěchal uklidnit jeden z rozhodčích.

Související obsah

​Rudy Gobert byl za nesportovní faul vyloučen ze zápasu a jeho tým z Minnesoty nakonec prohrál s Oklahomou 128:135. Pro Goberta se jedná již o páté vyloučení v kariéře a první v dresu Minnesoty. Naposledy byl vyloučen ze zápasu v únoru ještě v dresu Utahu Jazz.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události