MS ve fotbale 2022

Neymar bude hrát, rozsekl velký otazník trenér Tite. Cítím se dobře, řekla hvězda

Neymar bude hrát, rozsekl velký otazník trenér Tite. Cítím se dobře, řekla hvězda
Zraněný Neymar si se Švýcarskem nezahraje | Zdroj: Profimedia

Nad jeho startem visela spousta otazníků, teď to ale vypadá, že Neymar bude proti Jižní Koreji hrát. Třicetiletá hvězda Brazílie si v zápase základní skupiny proti Srbsku poranila kotník a nebylo jisté, jestli vůbec nějaký duel na MS ještě stihne. Podle trenéra Titeho je ale hráč už znovu připravený do akce.

V utkání základní skupiny proti Srbsku všem fanouškům Brazílie zatrnulo. Hvězdný Neymar si poranil kotník a vynechal dvě následující utkání se Švýcarskem i Kamerunem. Okamžitě se tak začalo spekulovat o tom, zda a jestli na šampionátu ještě nastoupí. 

"Cítím se dobře. Věděl jsem, že to tak bude," uvedla 30letá opora na twitteru v sobotu a dala příznivcům jihoamerického favorita naději. Zásadní otázku před osmifinále s Jižní Koreou pak v neděli rozklíčoval trenér Tite, který se podle webu Daily Mail nechal slyšet, že jeho klenot bude hrát. 

Související obsah

​Zpráva přišla v nejlepší možný čas. Obzvlášť proto, že kouč Brazilců už nemůže počítat s Gabrielem Jesusem, jenž si v duelu s Kamerunem poranil koleno a bude nejspíš až tři měsíce mimo hru. A nebyl jediný, kdo se v posledním zápase skupiny zranil. Mimo je i obránce Sevilly Alex Telles. 

Brazílie v posledním zápase skupiny prohrála s Kamerunem, a navíc přišla o dvě opory:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MS ve fotbale 2022

Důležité Události