Další sporty

Smůla Lukáše Krpálka. Kvůli zranění musel odstoupit z Grand Slamu v Tokiu

Smůla Lukáše Krpálka. Kvůli zranění musel odstoupit z Grand Slamu v Tokiu
Lukáš Krpálek | Zdroj: Profimedia

Zranění v poslední době kosí jednoho českého sportovce za druhým. Dalším smolařem je dvojnásobný olympijský vítěz Lukáš Krpálek. Ten kvůli zraněnému tříslu musel před semifinálovým duelem opustit Grand Slam v Tokiu.

"Včera to nebyl ideální den. Po dvou vyhraných zápasech jsem bohužel musel odstoupit z turnaje. Poslední tři týdny jsem dával dohromady zraněné tříslo a myslel jsem si, že to bude dobré a turnaj zvládnu. Teď je pro mě důležité dát se zdravotně do pořádku a připravit se na další důležité závody," napsal nejúspěšnější český judista na své sociální sítě.

Krpálek v Japonsku zvládl první kolo s Italem Sergiem del Solem a poté ho čekal domácí zápasník Cubase Takahaši. I s ním si český borec poradil. Jenže do semifinále proti Japonci Hjogovi Otovi už ho nepustilo zraněné tříslo. Jak dlouho se bude Krpálek léčit, to zatím není známé.

Související obsah

​​V Tokiu se dařilo také Davidu Pulkrábkovi, který zápasí v kategorii do 60 kilogramů. Nejprve si poradil s Francouzem Cédricem Revolem a následně i s Mongolem Tsongtem-Ochirem Bjambadžavem. V semifinále byl nad jeho síly Japonec Hajato Kondo a v opravách i Korejec I Ha-rim. Pulkrábek tak obsadil sedmé místo.

Krpálek postavil zeď, do které schoval vzkaz a medaili:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události