Další sporty

Boxerská šampionka způsobila poprask. Nenosím spodní prádlo, přiznala

Boxerská šampionka způsobila poprask. Nenosím spodní prádlo, přiznala
Boxerka Ebanie Bridgesová | Zdroj: profimedia.cz

Boxerská hvězda Ebanie Bridgesová nechala fanoušky nahlédnout do svého soukromí. Pár dní před obhajobou mistrovského pásu IBF v bantamové váze totiž prozradila, že při ostře sledovaných bitvách se svými soupeřkami nenosí spodní prádlo. Odpověděla tak na dotaz jednoho ze svých sledujících na instagramu, který se ptal, co všechno má při utkáních na sobě.

Fanoušky zaujala nejen svým atraktivním vzhledem, ale také výkony, díky nimž patří mezi nejlepší boxerky světa. Ebanie Bridgesová letos v březnu udolala Argentinku Romanovou a získala mistrovský titul IBF v bantamové váze. 

Pár dní před obhajobou pásu, která se uskuteční ve first direct areně v Leedsu už 10. prosince, na sebe Australanka práskla hodně pikantní věc. Na instagramu, kde má přes 500 tisíc sledujících, vyzvala své fanoušky k otázkám, na něž slíbila odpovědi. 

Jeden z příznivců se zeptal, co všechno si obléká při zápasech na sebe, a upřímná sportovkyně šla s pravdou ven. "Nenosím spodní prádlo," uvedla. Před svými utkáními přitom často pózuje v luxusních kalhotkách a podprsenkách, za což se u některých soupeřek netěší moc velké oblibě. 

Související obsah

​Kvůli jejímu vystupování se do Bridgesové opřela i její nadcházející protivnice Shannon O'Connellová. Že se 36letá učitelka z Nového Jižního Walesu moc předvádí a vychloubá svým tělem, vadí i spoustě fanoušků. Těm zatím zápasnice odpovídá výsledky. V profesionálním ringu boxovala devětkrát a hned v osmi případech z toho byla výhra. 

I Česká republika má svou šampionku v bojových sportech, konkrétně v kickboxu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události