Fotbal

Zbláznil se? Eto’o napadl v Kataru cizího muže. Kopl jej kolenem do hlavy

Zbláznil se? Eto’o napadl v Kataru cizího muže. Kopl jej kolenem do hlavy
Samuel Eto’o | Zdroj: Profimedia

Bývalému slavnému útočníkovi a současnému prezidentovi kamerunského fotbalového svazu Samuelu Eto’ovi pořádně vytekly nervy. Po zápase Brazílie s Jižní Koreou se před stadionem ochotně fotil s fanoušky, ale poté jej něčím naštval jeden muž s kamerou, na což legendární hráč reagoval dost ostře. Nedokázala jej zastavit ani ochranka.

Kamerun se s mistrovstvím světa v Kataru rozloučil už po základní skupině, když posbíral čtyři body za remízu se Srbskem a za šokující výhru nad Brazílií. Prezident svazu Samuel Eto’o přesto v místě konání turnaje stále zůstává a v pondělí se byl podívat na osmifinálové utkání Brazílie proti Jižní Koreji, které Kanárci přesvědčivě vyhráli 4:1.

Po zápase se před stadionem 974 fotil s fanoušky a vypadal u toho velmi spokojeně. Vtom se po jeho pravici připlížil jeden muž s kamerou. A jeho přítomnost bývalého útočníka Barcelony, Interu Milán nebo Chelsea evidentně rozladila.

Související obsah

​Na dostupných záběrech je vidět, jak si dvojice o něčem povídá. Poté se video na několik vteřin přeruší, načež následuje naštvaná Eto’ova reakce, kdy muže s kamerou fyzicky napadl. Kolenem jej kopl do obličeje. Nedokázala mu v tom zabránit ani přítomná ochranka. 

Ze záběrů není jasné, co 41letého Kamerunce tak rozčílilo. Přítomní novináři z deníku La Opinión, kteří vše natočili, se jej ihned ptali, co se stalo. Odpovědi se však nedočkali, protože byl rychle odveden ochrankou. 

Od konce loňského roku plní Eto’o roli prezidenta kamerunského svazu. Během své veleúspěšné kariéry vyhrál s Kamerunem olympijské hry a dvakrát Africký pohár národů. Dařilo se mu i na klubové scéně, kdy třikrát vyhrál Ligu mistrů a ovládl i španělskou a italskou ligu. Převážnou část kariéry strávil v Barceloně, kde ve 199 zápasech nastřílel 130 gólů a na dalších 40 přihrál. 

Kamerun v posledním zápase základní skupiny porazil Brazílii. Na postup mu to ale nestačilo: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události