Krejčí předvedl nejlepší výkon v letošní sezoně. Na výhru to ale nestačilo

Vít Krejčí | Zdroj: Profimedia

Basketbalista Vít Krejčí předvedl nejlepší výkon od přestupu do Atlanty Hawks. K vítězství to ale nestačilo. Jeho tým prohrál s celkem New York Knicks 89:113. Český hráč získal sedm bodů za dvě trojky a jeden proměněný trestný hod. K tomu přidal také tři doskoky a jednu asistenci.

Vít krejčí nastoupil za Atlantu ke svému 12. zápasu. Hawks v minulém zápase prohráli na domácí palubovce s Oklahomou, a tak si proti New Yorku Knicks chtěli spravit chuť. To se ale nepovedlo. Už po první čtvrtině prohrávali o 11 bodů a do vedení se až do konce zápasu nedostali.

14 minut a 22 vteřin strávil na palubovce také český hráč Vít Krejčí. Přispěl sedmi body, třemi asistencemi a jedním doskokem. Byl to jeho nejlepší výkon v letošní sezoně. K absolutnímu maximu se ale nepřiblížil. Letos v dubnu, kdy ještě oblékal dres Oklahomy, zatížil konto soupeře 16 body, k čemuž přidal i tři asistence a dva doskoky. Největší hvězdou zápasu se stal Julius Randle, který nastřílel 34 bodů a nastřádal 17 doskoků.