MS ve fotbale 2022

"Okradený" Sterling se vrací. Do Kataru přiletí i s rodinou. Pachatelé zatím unikají

"Okradený" Sterling se vrací. Do Kataru přiletí i s rodinou. Pachatelé zatím unikají
Raheem Sterling v dresu Anglie | Zdroj: Profimedia.cz

U reprezentanta Raheema Sterlinga šel v posledních dnech fotbal stranou. Během šampionátu se totiž dozvěděl, že jeho rodina čelila doma v Anglii loupežnému přepadení. Proto ihned odletěl na ostrovy, aby svým blízkým pomohl v těžkých chvílích. Nejdřív se vůbec nevědělo, kdy se za týmem do Kataru vrátí, teď však byl viděn na letišti. A brzy by se měl objevit v pořadatelské zemi. Čtvrtfinále si ale kvůli absenci nejspíš nezahraje.

Když Raheem Sterling nenastoupil do osmifinále proti Senegalu, vyrojila se řada spekulací, proč nebyl ani na lavičce. Ty však brzy utlumily informace o tom, že rodina známého fotbalisty čelila ve svém domě na ostrovech loupežnému přepadení. Hráčova partnerka prý navíc byla i s dětmi doma, a tak 28letý útočník neváhal a po propustce od trenéra odletěl do Anglie. 

Policie následně uvedla, že v domě v době vloupání nikdo nebyl. A právě Sterlingova žena po návratu zavolala příslušné orgány, když zjistila, že dům měl nezvaného návštěvníka. 

Hráč Chelsea přesto s rodinou několik dní zůstal a nebylo jisté, kdy se k Albionu znovu připojí. Spekulovalo se i o tom, že už do Kataru nedorazí, dohady ale forvard utnul ve chvíli, kdy v Londýně nasedl na letadlo směr Dauhá. O jeho návratu krátce informovala i anglická fotbalová asociace FA. "Raheem Sterling se vrací k týmu," napsala podle deníku Daily Mail v krátkém oficiálním prohlášení. 

Související obsah

​Do dějiště šampionátu se anglický reprezentant vrací i s rodinou, které chce být nablízku a vynahradit jí nepříjemný zážitek. Kromě návratu se mohl krátce radovat i z dopadení dvou podezřelých, které policie zadržela v Oxshottu. Domněnky o tom, že by měli na svědomí i krádež ve Sterlingově domě, však patřičné orgány nakonec vyvrátily. 

Spoluhráči návrat hvězdy Blues vítají, do čtvrtfinále proti Francii však nejspíš Sterling kvůli delší tréninkové absenci nezasáhne.

Anglie porazila v osmifinále Senegal i bez Raheema Sterlinga:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MS ve fotbale 2022

Důležité Události