MS ve fotbale 2022

Výhrůžky? Portugalská federace vše popřela, vyjádřil se i sám Ronaldo

Výhrůžky? Portugalská federace vše popřela, vyjádřil se i sám Ronaldo
Cristiano Ronaldo | Zdroj: Profimedia

Stále a pořád dokola. Tahanice okolo Cristiana Ronalda nemají konce. Když se zrovna neřeší jeho nové angažmá, přijde na přetřes atmosféra v portugalské reprezentaci, která kvůli hvězdnému hráči prý není úplně dobrá. Pětinásobný vítěz Zlatého míče údajně dokonce pohrozil odjezdem. Portugalská federace ale jakékoli interní problémy popřela. Vyjádřil se i samotný hráč.

Cristiano Ronaldo strávil většinu osmifinálového duelu proti Švýcarsku na lavičce a hned byl oheň na střeše. Po vítězné bitvě poděkoval fanouškům jen sólově, vyhnul se spoluhráčům a odkráčel do kabiny. Poté se vyrojily spekulace o tom, že hvězdný fotbalista pohrozil odjezdem, pokud nedostane patřičný  prostor. 

Portugalská federace (FPF) však dohady utnula a popřela, že by superstar něco takového řekla. "FPF objasňuje, že kapitán národního týmu Cristiano Ronaldo během pobytu v Kataru nikdy nevyhrožoval odchodem z týmu," stojí v oficiálním prohlášení podle CNN.

Související obsah

​"Cristiano každý den buduje jedinečný odkaz národnímu týmu i zemi. Ten vypovídá o jeho oddanosti a je třeba ho respektovat," doplňuje stanovisko.

Poté, co se vyjádření federace objevilo na veřejnosti, situaci okomentoval i Ronaldo. "Na to, aby náš tým rozbily vnější síly, je příliš sjednocený. Je to tým v pravém slova smyslu, který bude bojovat za svůj sen až do konce. Věřte s námi," uvedla fotbalová superstar. A dala tak jasně najevo, jak to s celou kauzou je. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MS ve fotbale 2022

Důležité Události