Další sporty

Legendární Brady se z rozchodu oklepal rychle. Prý randí s krásnou Slovenkou

Legendární Brady se z rozchodu oklepal rychle. Prý randí s krásnou Slovenkou
Legenda amerického fotbalu Tom Brady. | Zdroj: Profimedia.cz

Legenda NFL Tom Brady má možná novou přítelkyni. Slavný hráč amerického fotbalu v září oznámil rozchod s modelkou Gisele Bündchenovou, příliš dlouho sám ale nejspíš nezůstal. V médiích totiž kolují zprávy, že randí se slovenskou modelkou Veronikou Rajekovou. Ta mu před pár dny fandila na zápase a na svůj instagram napsala, že velkou ikonu miluje.

Slavný Brady na podzim oznámil rozchod s modelkou Gisele Bündchenovou, kterou si v roce 2009 vzal a s níž vychovává dvě děti. Pár prý žil odděleně několik měsíců, v září ale šel s pravdou ven a přiznal, že vztah dvou známých osobností končí. 

​Ikona amerického fotbalu ale dlouho sama nezůstala. Média včetně listu Bild totiž spekulují o tom, že už má novou přítelkyni. Tou by měla být 26letá slovenská modelka Veronika Rajeková, kterou prý s Bradym spojuje řada věcí.

Slovenská modelka Veronika Rajeková | Zdroj: Profimedia.cz

​Jednou z nich je fakt, že vítězka soutěže Miss Slovensko 2016 navštívila nedávný zápas Bradyho Tampy proti New Orleans. V hledišti navíc měla dres s číslem 12, s nímž 45letý quarterback hraje.

Mediální bublinu modelka ještě přiživila příspěvkem na svém instagramu. "Viděla jsem legendu. Když se mě někdo znovu zeptá, jestli miluju Bradyho, tak ano, miluju ho. Ukažte mi někoho, kdo ne. I jeho hateři ho milují," napsala a naznačila, že se jí na Bradyho hodně lidí ptá. 

Související obsah

​Jestli jsou Brady a slovenská kráska doopravdy spolu, zatím není jisté stoprocentně, hodně věcí tomu ale nasvědčuje. Nejbližší dny a týdny ukážou, jestli jsou zákulisní spekulace pravdivé, nebo ne. 

Tom Brady dostal v Německu tradiční dárek:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události