Fotbal

Zdrcený Neymar se po porážce rozplakal. Utěšoval ho i syn Perišiče

Zdrcený Neymar se po porážce rozplakal. Utěšoval ho i syn Perišiče
Neymar v objetí se synem fotbalisty Ivana Perišiče | Zdroj: profimedia.cz

Zase to nevyšlo. Brazilec Neymar sice ve čtvrtfinále mistrovství světa proti Chorvatsku předvedl skvělý výkon, který vyšperkoval krásným gólem, nicméně z postupu se nakonec raduje soupeř a 30letý fotbalista to nesl hodně těžce. Utěšovat ho přišel na trávník i syn Ivana Perišiče Leo.

Trojnásobný účastník mistrovství světa toužil, že Brazílii dovede k výhře po dlouhých 20 letech. Jenže nakonec Neymarovi zbyly pouze oči pro pláč. 30letá hvězda Kanárků ve čtvrtfinále hrála velmi dobře a svůj výkon korunovala krásným gólem, který poslal Brazílii do vedení. V případě Neymara se navíc jednalo o 77. reprezentační branku, čímž fotbalista Paris Saint-Germain dorovnal nejlepšího střelce v historii národního týmu Pelého.

Nicméně Chorvaté dokázali v infarktovém prodloužení srovnat a následně si vybojovali postup v penaltovém rozstřelu. Neymar se pak k pokutovému kopu ani nedostal, jelikož měl pravděpodobně zahrávat až jako pátý hráč Brazílie v pořadí. 

Související obsah

​O to víc ho mrzelo, že nemohl svému týmu v klíčové chvíli pomoci a poté, co na druhé straně vypukla erupce nadšení, svalil se zdrcený Brazilec na zem. Brečícího Neymara přišli utěšovat nejenom spoluhráči či fotbalisté chorvatského nároďáku. Za smutnou hvězdou dorazil i 10letý syn Ivana Perišiče Leo, který se i přes nevoli ochranky k Neymarovi vplížil a 30letý křídelník ho za to obejmul. 

Favorizovaná Brazílie tak na turnaji překvapivě končí a nepřidá svůj šestý titul. Navíc je otázkou, zdali se Neymar objeví i na dalším světovém šampionátu za čtyři roky. 30letý fotbalista PSG se totiž před turnajem nechal slyšet, že toto mistrovství pro něj bude možná poslední. 

Podívejte se na sestřih utkání Chorvatsko vs. Brazílie:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události