MS ve fotbale 2022

Paralyzovalo mě to, pak jsem plakal, přiznal zdrcený Neymar po vyřazení

Paralyzovalo mě to, pak jsem plakal, přiznal zdrcený Neymar po vyřazení
Plačícího Neymara utěšují spoluhráči | Zdroj: Profimedia

V pátečním zápase MS ve fotbale Brazílie prohrála po penaltovém rozstřelu s Chorvatskem a musela se s turnajem rozloučit. Jak bolestivé to bylo, popsal Neymar na svém instagramovém účtu. Zároveň ocenil svůj tým a poděkoval Bohu za to, co mu všechno v životě dal.

Brazilský útočník Neymar se na svém instagramovém účtu podělil o své pocity bezprostředně po vyřazení z mistrovství světa. Byl to pro něj velmi nepříjemný zážitek a svým příspěvkem dokázal, že i muži mají city.

"Byl jsem psychicky zničený, určitě to byla porážka, která mě nejvíce bolela, paralyzovalo mě to na 10 minut a hned poté jsem bez přestání plakal," svěřuje se brazilský útočník. Po zápase ho byl utěšovat i syn jeho protihráče Perišiče

Brazilcům nepomohl ani Neymarův gól v nastavení první poloviny prodloužení. Na poslední chvíli Chorvaté srovnali a dostali zápas až do penaltového rozstřelu. Rodrygo a Marquinhos své penalty neproměnili a Brazilci prohráli. Přesto své spoluhráče Neymar nekritizuje: "Bojovali jsme až do konce a já jsem hrdý na svoje spoluhráče, protože jim nechybělo nasazení a obětavost."

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený NJ ?? (@neymarjr)

Neymar před mistrovstvím světa naznačoval, že by to mohl být jeho poslední světový šampionát. I proto je velmi zklamán, že nevyhráli. "Tahle skupina si to zasloužila, my si to zasloužili, Brazílie si to zasloužila. Ale nebyla to Boží vůle!" Brazilské hvězdě je však teprve třicet let a to znamená, že je celkem reálná možnost, aby se pokusil vyhrát titul mistra světa ještě za čtyři roky. Vždyť třeba Cristiano Ronaldo hraje letošní MS v sedmatřiceti letech.

Související obsah

​I přes všechny své úspěchy v kariéře zůstává Neymar pokorný a ve svém příspěvku také ukazuje svou víru: "Děkuji ti za všechno můj Bože, dal jsi mi vše a já si nemůžu na nic stěžovat. Děkuji, že se o mě staráš. Všechna čest a sláva patří vždy tobě, bez ohledu na okolnosti."

Podívejte se na sestřih zápasu Brazílie–Chorvatsko:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události