Fotbal

Třetí poločas: Manažer Buggyry mluvil o Dakaru. Komentátor Novy o Messim a MS

Třetí poločas: Manažer Buggyry mluvil o Dakaru. Komentátor Novy o Messim a MS
Moderátor Dominik Mihailescu a šéf týmu Buggyra Jan Kalivoda | Zdroj: TN LIVE

Pondělní podvečer patřil na TN Live pořadu Třetí poločas, kde se již tradičně mluvilo se zajímavými hosty o aktuálních tématech. Moderátor Dominik Mihailescu si pozval komentátora Vojtěcha Tichavu a šéfa komunikace týmu BUGGYRA Racing Jana Kalivodu.

Vojtěch Tichava: Messi ví, že jde o jeho poslední šanci dorovnat Maradonu

Fotbalový šampionát je v plném proudu a do konce turnaje zbývají pouhé čtyři duely. Mimo hru jsou i velcí favorité. "Je škoda, že se Francie neutká s Portugalskem nebo Španělskem. Na druhé straně se nabízelo derby mezi Argentinou a Brazílií. I tak nás čekají peprné souboje," řekl v pořadu Třetí poločas komentátor stanice Nova Sport Vojtěch Tichava.

"Chorvatsku se tolik nevěřilo, ale Luka Modrič předvádí neskutečné věci. Klobouk dolů před jeho výkony," reaguje komentátor, který letos komentoval například ze slavného San Sira či Nou Campu. "Maroku se z afrických týmů věřilo asi nejvíce. Mají ve svém středu několik skvělých hráčů. Jde o Ziyecha z Chelsea, Hakimiho z PSG či o Mazraouiho z Bayernu Mnichov. Spolehlivý střed zálohy a pevná obrana, kde to pak jistí brankář Bono ze Sevilly," reagoval dále.

Velkým jménem na turnaji je stále Lionel Messi, který svůj tým dovedl už do semifinále. Věří mu i Vojtěch Tichava. "Myslím si, že Argentina do finále postoupí. Cítím, že mentální síla v tom týmu je. Messi ví, že jde o jeho poslední šanci dorovnat Maradonu a přivézt domů titul mistra světa," uzavřel.

Jan Kalivoda: Letos se na Dakaru pojede čtrnáct etap, což je o dvě více než v minulých letech

Blíží se také populární motoristický závod Rallye Dakar, který se letos jede v Saúdské Arábii. "Dakar je nejvíce specifický v tom, že se jede hrozně dlouho. Letos se dokonce pojede čtrnáct etap, což je o dvě více než v minulých letech. Udržet tempo čtrnáct dní v kuse je těžké a nejde se na to moc připravit," řekl ředitel komunikace týmu BUGGYRA Racing Jan Kalivoda.

"Každý se na Dakar připravuje individuálně. Někdo běhá, někdo relaxuje. Těžko říct, co z toho je nejlepší, ale nejspíše hodně najetých kilometrů. Pořadatelé pronesli, že většina tratě je úplně jiná než jsme aktuálně absolvovali. Čekají nás až náročné duny, které mají mít až 250 metrů. Posledních šest etap bude opravdu těžkých," pokračoval v Kalivoda o náročném 

"Češi jsou obsazení ve všech kategoriích, které jsou vypsány. Bude to zajímavé sledovat," láká Kalivoda na Dakar, který letos můžete sledovat na Nova Action.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události