Fotbal

Hvězda Argentiny si nedá pokoj. Na oslavách si opět utahovala z Mbappého

Hvězda Argentiny si nedá pokoj. Na oslavách si opět utahovala z Mbappého
Argentinský brankář Emiliano Martínez | Zdroj: Profimedia.cz

Buď ho milujete, nebo ho nesnášíte. Argentinská jednička Emiliano Martínez své zemi vychytal titul po 36 letech, ale jeho chování na hřišti i mimo něj je někdy na pováženou. Ať už jde o jeho gesta, provokování před penaltami, či o vysmívání se protihráčům.

Svými výkony několikrát Argentinu udržel v boji o zlato a nejspíše zaslouženě získal cenu pro nejlepšího brankáře. Po jejím obdržení s ní pózoval a měl ji u svých intimních partií, za což byl pořádně kritizován. 

Po triumfu se již několikrát naprosto zbytečně a bez respektu vysmál hvězdnému Mbappému, který mu ve finále nasázel hned čtyři góly. Když v kabině Argentinci dělali "vláček", tak se Martínez zastavil a pronesl: "Minuta ticha pro Mbappého." 

Související obsah

Ale to nebylo od brankáře Aston Villy zdaleka všechno. Když se národní tým vydal do centra Buenos Aires, měl Martínez v ruce panenku s obličejem smutného Kyliana Mbappého. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený MARCA (@marca)

Také fanoušci to brankáři Argentiny dali pořádně sežrat. "Dal ti čtyři branky v jednom utkání, ty jsi spíše jeho syn," vysmívá se mu většina fanoušků na sociálních sítích.

Podívejte se na sestřih nedělního finále:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události