Fotbal

Unikly záběry z francouzské kabiny. Mbappé se o poločase ukázal jako lídr

Unikly záběry z francouzské kabiny. Mbappé se o poločase ukázal jako lídr
Kylian Mbappé v utkání s Polskem | Zdroj: Profimedia.cz

Kylian Mbappé byl ústřední postavou finálového zápasu na světovém šampionátu v Kataru. Své zemi dal hattrickem v základní hrací době a prodloužení naději na obhájení světového titulu, což se nakonec nepovedlo v penaltách. Francie byla přitom po poločase na ručník. Nyní unikly záběry ze šatny, kde hvězda světového fotbalu hecovala své spoluhráče.

Je mu teprve 23 let, ale už toho prožil opravdu hodně. A když promluví, tak všichni poslouchají. To alespoň odhalily uniklé záběry z francouzské kabiny po prvním poločase finálového duelu. Francie nepředvedla nic a prohrávala 0:2.

"Je to utkání našeho života, taková akce se koná pouze jednou za čtyři roky," začal burcovat Mbappé. "Nemůžeme hrát hůře než nyní. Můžeme se ještě do utkání vrátit," dodával Mbappé, kterého poslouchal i trenér Deschamps.

Související obsah

Po tomto projevu se francouzský tým dlouho hledal, ale nakonec pomohla penalta, ze které snížil právě útočník PSG. Ten o dvě minuty později volejem poslal duel do prodloužení, kde skóroval i potřetí. Proměnil i penaltu v rozstřelu, ale na zlato to přesto nestačilo.

Během projevu francouzské hvězdy všichni mlčeli a těžko říct, kde se to Mbappé naučil. Po podpisu poslední smlouvy v PSG se mluvilo o tom, že má v rámci celé organizace mnohem větší slovo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události