LeBron přestřílel Dončiče, ale Lakers stejně s Dallasem prohráli

Naštvaný LeBron James | Zdroj: profimedia.cz

V nedělním zápase basketbalové NBA se proti sobě utkali dva velikáni LeBron James z LA Lakers a Luka Dončič v dresu Dallasu. James sice nastřílel více bodů, ale jeho Lakers prohráli.

Dallas přivítal Los Angeles Lakers a nejprve to s ním nevypadalo moc dobře, celý první poločas prohrával.

Třetí čtvrtina se povedla Mavericks skvěle. Zejména díky dobře hrajícímu Dončičovi Dallas zaznamenal 51 bodů, což je nejvíce bodů v této sezoně za jednu třetinu. Na konci třetiny už Dallas vedl o 19 bodů.

V poslední části hry Lakers hru opět více vyrovnali, ale dotáhnout náskok Dallasu už nezvládli, a tak Mavericks porazili Lakers 124:115.

LeBron James v dresu Lakers si připsal 38 bodů, což bylo nejvíce ze všech hráčů v zápase. James už v sedmém zápase po sobě nastřílel alespoň 30 bodů. Druhým nejlepším střelcem utkání byl Luka Dončič z Dallasu, který zaznamenal 32 bodů a k tomu si připsal 9 doskoků a 9 asistencí.