MMA

Vémola reaguje na Kincla. Příště mě zažaluje, protože je malý a tlustý?

Vémola reaguje na Kincla. Příště mě zažaluje, protože je malý a tlustý?
MMA zápasník Karlos Vémola | Zdroj: Profimedia

Mezi Karlosem Vémolou a Patrikem Kinclem to v poslední době dost vře. 30. prosince se měli oba zápasníci utkat o titul, ale první Čech v UFC skončil v nemocnici a musel duel odvolat. Následně u něj doma zasahovala policie, načež Terminátor obvinil právě Kincla, který zvažoval žalobu. Na toto konto se nyní vyjádřil právě Vémola.

"Tohle udání bylo zcela účelové od kamaráda Patrika Kincla. To dokazuje, jak strašně se mě před tím zápasem báli, protože to načasovali přesně tak, aby se to dělo před zápasem," řekl Vémola poté, co zasahovala policie v jeho domě.

"Já jsem se snažil jeho osobní útoky ignorovat a nekomentovat, ale tohle mi přijde už za hranou. Určitě to budu probírat s právníky," reagoval pro TN.cz Kincl.

Nyní se Vémola vyjádřil směrem k žalobě od někdejšího titulového vyzyvatele v organizaci KSW. Během úterního živého přenosu na svém instagramu se ale spíše vykrucoval a nechtěl o celé situaci více mluvit.

Související obsah

Vémola řekl například tohle: "Podal na mě trestní oznámení za to, co jsem řekl, i když to byla pravda. Říkám si, jak to bude pokračovat dál? On se teď chce finančně zahojit na tom, co jsem řekl. Co přijde příště? Zažaluje mě za to, že je malý a tlustý?"

"V tom případě bych ho mohl zažalovat za to, že on říká, že jsem velký a blbý. Možná to není špatný nápad do budoucna. Já kdybych zažaloval Iliče za všechno, co na mě řekl, nebo Piráta či Monstera, tak už jsem dnes mohl být v balíku," pokračoval Vémola.

"Tohle určitě není ta cesta, kterou bych chtěl jít. Myslím si, že chlapi si to mají vyříkat v kleci. A já nemám čas se tahat po soudech," uzavřel populární český zápasník. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události