MMA

Slavný Chabib plánuje další loučení, důvodem má být rodina

Slavný Chabib plánuje další loučení, důvodem má být rodina
Chabib Nurmagomedov | Zdroj: profimedia.cz

Legenda MMA a organizace UFC Chabib Nurmagomedov údajně plánuje další loučení. Bývalý zápasník na sociálních sítích naznačil, že chce z tohoto sportu odejít a věnovat se více rodině.

Nurmagomedov sdílel příspěvek na instagramu, kde naznačuje, že chce ze světa MMA odejít i jako trenér, a trávit tedy více času s rodinou. Informaci o jeho odchodu pak pro Yahoo Sports potvrdil i kouč Javier Mendez, který s Chabibem spolupracuje. 

"Nechce si nechat ujít to, že je otcem. Mluvil se mnou asi před třemi týdny a řekl mi o svém plánu," prohlásil Mendez. Chabib Nurmagomedov je ženatý od roku 2013 a se svou manželkou Patimat má tři malé děti. 

Související obsah

34letý Nurmagomedov odešel jako zápasník v roce 2020, a to po vítězství v UFC 254 nad Justinem Gaethjem. Tehdy slavný Dagestánec obhájil titul v lehké váze a vylepšil svou zápasnickou bilanci na neuvěřitelných 29 vítězství v řadě. 

Jeho odchod z trenérské dráhy by navíc znamenal velkou komplikaci pro jeho svěřence. Chabib měl totiž pod svými křídly například Islama Machačeva, který má v únoru obhajovat titul v lehké váze na UFC 284.

Kromě toho Chabib trénoval také bratrance Usmana Nurmagomedova, který je zase šampionem lehké váhy v organizaci Bellator:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události