Další sporty

Asi nejhorší sportovní sázka v historii. Fanoušek prohrál na NFL desítky milionů

Asi nejhorší sportovní sázka v historii. Fanoušek prohrál na NFL desítky milionů
Zápas mezi Los Angeles Chargers a Jacksonville Jaguars | Zdroj: Profimedia

Zápas NFL mezi Los Angeles Chargers a Jacksonville Jaguars se stal noční můrou pro nejednoho sázkaře. Chargers vedli 27:0 a jeden fanoušek při tomto náskoku vsadil 1,4 milionu dolarů (31 milionů korun). Jenže domácí Jaguars skóre otočili a vyhráli 31:30.

Chargers vedli po dvou čtvrtinách 27:0, vše vypadalo na jejich postup. Věřil jim také jeden sázkař, který na ně dal v přepočtu přes 31 milionů korun. Jenže hráči Los Angeles nepochopitelně vypli a prohráli 30:31. Jde o třetí největší promarněný náskok v historii play-off NFL a nejspíše také o jednu z nejvyšších proher jednoho sázejícího.

Jeho sázku příliš lidí nepochopilo. Pokud by mu tiket vyšel, vyhrál by pouze 11 200 dolarů (248 tisíc korun). Nebyl však jediný, který přišel o obrovskou sumu. Další vsadil 54 tisíc dolarů (1,2 milionu korun), přitom jeho čistá výhra mohla být pouze 1 080 dolarů (24 tisíc) korun.

Související obsah

​Chargers v osmifinále play-off NFL nakonec v zápase padli 30:31 a jejich cesta, ačkoliv byli favorité duelu, letošní sezonou končí. Na Jacksonville čeká ve čtvrtfinále Kansas City Chiefs.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události