Fotbal

Jako v Rychle a zběsile. Hráči Bayernu si parádně zadriftovali na ledě

Fotbalisté Bayernu Mnichov si před startem jarní části sezony pořádně zablbli. Při teambuildingu si s profesionálními instruktory užili parádní driftovací jízdy na ledě a sami si pak vyzkoušeli auto v náročných podmínkách řídit.

Hráči úřadujícího bundesligového šampiona si zajeli do tyrolských Alp, kde se jim dostalo nevšedního zážitku. S profesionálními instruktory si vyzkoušeli, jaké je řídit auto na ledě, a naučili se ho v těchto náročných situacích bezpečně ovládat.

"Je to super, všichni si to tady moc užíváme. Je hezké vidět, jak se s driftováním perou i ostatní. Tyhle věci prostě tým neuvěřitelně stmelují," prozradil záložník Jamal Musiala.

Několik dní před začátkem jarní části si tak fotbalisté Bayernu Mnichov parádně vyčistili hlavu a na chvilku zapomněli na fotbal. Nicméně ihned po konci teambuildingu už se všichni začali na náročnou soutěž koncentrovat. "Doufám, že vyhrajeme ligu, pohár i Ligu mistrů," řekl Alphonso Davies.

Související obsah

​Bayern čeká první zápas po zimní pauze už v pátek 20. ledna, kdy jede na hřiště Lipska. Bavorskému velkoklubu v aktuální sezoně patří první místo se čtyřbodovým náskokem na druhý Freiburg.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události