Tenis

Nakreslil špičkový tenista po zápase na kameru penis? Fanouškům vše vysvětlil

Nakreslil špičkový tenista po zápase na kameru penis? Fanouškům vše vysvětlil
Taylor Fritz | Zdroj: Profimedia

Americký tenista Taylor Fritz postoupil v úterý ráno do druhého kola Australian Open. Mezi fanoušky ale větší rozruch udělal obrázek, který nakreslil na kameru, když se podepisoval. Nápadně totiž připomínal pánské přirození. Tato diskuze neunikla ani samotnému hráči, který na sociálních sítích vše vysvětlil.

Tayloru Fritzovi momentálně patří deváté místo světového žebříčku. 25letý Američan přijel do Austrálie, aby si tam vylepšil své kariérní maximum, kterým je osmifinále, do kterého postoupil v loňském roce. Letos jej v prvním kole čekal Gruzínec Nikoloz Basilašvili, kterého po dvou a půl hodinách porazil 3:1 na sety. 

Už dlouhé roky bývá zvykem, že se tenisté po vyhraném zápase podepisují na kameru. Občas přidají i nějaký vzkaz. Třeba ruský hráč Andrej Rubljov v loňském roce napsal, že si přeje, aby skončila válka. Barbora Krejčíková zase po předloňském postupu do finále French Open vzpomněla na zesnulou herečku Libuši Šafránkovou, jejíž jméno zarámovala do srdíčka. 

Související obsah

​Americký tenista Taylor Fritz po úterním zápase nakreslil na kameru obrázek, který si většina sportovních fanoušků vyložila jinak, než byl zamýšlen. Připomíná totiž pánské přirození. Je tomu ale opravdu tak? Podle světové devítky nikoliv. "Pro vaši informaci, snažil jsem se namalovat zámek. Ale zapomněl jsem na důležitou věc. Vůbec neumím kreslit," napsal tenista na sociálních sítích pobaveně. 

Stejný obrázek po výhře nakreslila o den později i jeho krajanka Jessica Pegulaová, ale z její malůvky je o poznání lépe poznat, že je to opravdu zámek.

Další šanci na vylepšení svého malířského umění ale v Austrálii nedostal. Ve čtvrtek ráno nečekaně prohrál s Australanem Popyrinem, kterému po více než čtyřech hodinách podlehl 2:3 na sety. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události