MMA

Pešta zná soupeře pro debut v KSW. Postaví se muži, který okradl Martínka

Pešta zná soupeře pro debut v KSW. Postaví se muži, který okradl Martínka
Viktor Pešta | Zdroj: Profimedia

Český zápasník Viktor Pešta zná soupeře pro svůj debut v KSW. Postaví se zápasníkovi, který o výhru okradl jeho rivala Michala Martínka, Danielu Omielanczukovi. Oba borci zápasili také ve slavné UFC. Pešta a polská ikona vytvoří předzápas titulové bitvy.

Daniel Omielanczuk (26-13) naposledy zápasil s Michalem Martínkem, kterého po velmi kontroverzním rozhodnutí bodových sudí porazil. Chybu později přiznala také polská organizace, která Martínkovi zaplatila tolik, jako kdyby vyhrál, a navíc ho žebříčkově posunula výše. 

Nyní se 40letý veterán představí v souboji proti Viktoru Peštovi (18-8), kterému právě Martínek v minulosti zlomil čelist. Jedna z nových akvizic KSW bude v Liberci zápasit v těžké váze, a to v předzápase titulového duelu, kde se představí Phil De Fries. Zápas ve čtvrtek potvrdila organizace KSW.

Související obsah

"Je to pro mě začátek nové éry a jsem nadšený, že se mohu vrátit do těžké váhy a čelit nejtěžší konkurenci na světě v KSW," řekl pro KSW Viktor Pešta po podepsání smlouvy. V případě výhry by se Pešta žebříčkově posunul a mohl by snít o odvetě s Michalem Martínkem.

Pešta zápasil naposledy v PFL, kde ale v polotěžké váze dvakrát v řadě prohrál, a americkou organizaci tak opustil. Nyní se bude chtít vytáhnout před domácím publikem v Liberci. Akce je naplánovaná na 25. února letošního roku. 

V minulých dnech bylo oznámeno, že se v severních Čechách mohou fanoušci těšit na Dominika Humburgera (5-0), Petru Částkovou (6-5) či slovenského postojáře Tomáše Možného (1-1), kterého čeká duel s Arekem Wrzosekem (1-0).

Podívejte se na zápas mezi Michalem Martínkem a Danielem Omielanczukem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události