Je hezké vidět staré přátele, napsal Ronaldo ke společné fotce s Messim

Lionel Messi a Cristiano Ronaldo | Zdroj: Profimedia

Ve čtvrtek se v Saúdské Arábii odehrál dlouho očekávaný duel mezi PSG a výběrem hvězd z týmů Al Hilal a Al Nassr. Na hřišti se tak poprvé od mistrovství světa objevil Cristiano Ronaldo, který se možná naposledy napřímo poměřil s Lionelem Messim. A legendární Portugalec byl rád, že se opět mohl potkat s několika svými starými přáteli.

"Jsem šťastný, že jsem zpátky na hřišti a že jsem se opět mohl zapsat na střeleckou listinu. A bylo moc hezké opět vidět některé staré přátele," napsal Cristiano Ronaldo k fotografiím, které zveřejnil na svém instagramovém účtu. Nechybí na nich fotka s Lionelem Messim.

37letý fotbalista se díky exhibičnímu utkání mohl setkat se svými přáteli, se kterými hrával v Realu Madrid. V brance PSG nastoupil Keylor Navas a na stoperu hrál Sergio Ramos.

Šlo ale hlavně o Ronaldův souboj s Messim. A oba byli hodně vidět. Argentinec otevřel skóre ve třetí minutě, když si obhodil gólmana Al-Owaise. Portugalec ale odpověděl ve 34. minutě, když srovnal z penalty. PSG se na konci prvního poločasu dostalo do vedení 2:1 a následně Neymar neproměnil penaltu.

​V šesté minutě nastavení Ronaldo svým druhým gólem srovnal krok, když míč za Navase poslal přesnou hlavičkou. Z výhry se ale nakonec radovalo PSG, které svého soupeře přestřílelo 5:4. Nicméně Ronaldo byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu.