Neuvěřitelný Haaland! Svým čtvrtým hattrickem v PL zničil Wolverhampton

Erling Haaland | Zdroj: Profimedia

Erling Haaland ve 21. kole Premier League opět ukázal, že je extratřída. V dresu Manchesteru City zaznamenal čtvrtý hattrick v této sezoně a díky němu jeho tým vyhrál 3:0 nad Wolves. Ve šlágru kola vyhrál vedoucí tým ligy Arsenal nad Manchesterem United 3:2.

První velká šance v duelu Citizens s Arsenalem přišla v 19. minutě a nebyl v ní nikdo jiný než Haaland. Ten pálil z levé strany, ale Sá jeho pokus dokázal vyrazit. Z gólu se tak norský šutér radoval až pět minut před koncem prvního poločasu. Mahriz z pravé strany přihrál pod sebe na De Bruyneho, ten odcentroval a Erling Haaland hlavou poslal míč za hostujícího gólmana.

Po změně stran byla nařízena penalta pro City, k té se postavil opět Haaland. A naprosto bez problémů zvýšil na 2:0. O čtyři minuty později to bylo 3:0 a svůj čtvrtý hattrick ve své premiérové sezoně v nejvyšší anglické soutěži završil Erling Haaland. Sá tragicky rozehrál pouze na nohu Mahrize, ten předložil míč před prázdnou branku 22letému útočníkovi, který neměl problém doklepnout balon do sítě. Dal tak svou 25. branku v letošním ročníku.