Fotbal

Ronaldův syn v Saúdské Arábii zaujal. Už trénuje se staršími spoluhráči

Ronaldův syn v Saúdské Arábii zaujal. Už trénuje se staršími spoluhráči
Cristiano Ronaldo (uprostřed) v obležení syna a partnerky Georginy Rodriguezové | Zdroj: Profimedia.cz

Talentovaný Cristiano Ronaldo junior následuje kroky svého slavného otce, po odchodu z Manchesteru United nyní působí v Saúdské Arábii. Syn legendy světového fotbalu prý v Rijádu zaujal a už byl přeřazen do vyšší věkové kategorie.

Poslední rok a půl působil v akademii Manchesteru United, ale po konci svého otce v Británii byl nucen celek také opustit. Odejít měl do Realu Madrid, ale tyto spekulace se nakonec nepotvrdily. 

Cristiano Ronaldo junior působí v akademii Mahd, která je součástí národního sportovního centra. A prý měl mladík opravdu zaujmout, protože údajně trénuje se spoluhráči, kteří jsou hned o dva roky starší. Informuje o tom web Mirror

Související obsah

Nejstarší syn Cristiana Ronalda už zanechal velkou stopu v Realu Madrid, Juventusu i Manchesteru United. Mluví se o něm jako o nástupci, protože v akademiích zatím všude zářil, a dokonce imitoval oslavy svého otce. 

Ten debutoval v saúdskoarabské soutěži v neděli 22. ledna proti týmu Al-Ettifaq a byl hodně vidět. Sice neskóroval, ale dobrým výkonem pomohl k výhře 1:0. Jeho celek si tak udržel jednobodové vedení na čele Saudi Professional League. 

Podívejte se na sestřih utkání Al-Nassr – Al-Ettifaq:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události