Další sporty

Legendární Floyd se opět vrací do ringu. Vyzve zápasníka, který je i hercem

Legendární Floyd se opět vrací do ringu. Vyzve zápasníka, který je i hercem
Floyd Mayweather | Zdroj: Profimedia

Je velkou boxerskou legendou, která během své profesionální kariéry ani jednou neprohrála. Pětačtyřicetiletý Floyd Mayweather nastoupil celkem do padesáti zápasů, profi kariéru uzavřel v roce 2017, ale boxovat nepřestal. V posledních letech měl několik exhibicí a ta další se blíží.

MMA zápasníci Tenšin Nasukawa a Mikuru Asakura, boxer Don Moore či youtubeři Logan Paul a Deji Olatunji. To jsou jména zápasníků, kteří se v posledních letech postavili Mayweatherovi mezi provazy v rámci boxerských exhibic. 

Do této společnosti nyní přibude nové jméno – Aaron Chalmers. Jedná se o anglického rodáka, který se v minulosti představil i v Bellatoru, kde má rekord dvou výher a dvou proher. Nyní je ale znám také jako herec, zahrál si totiž v seriálech Geordie Shore či Ex on the Beach.

Související obsah

Šestá exhibice slavného zápasníka se bude konat 25. února v londýnské O2 areně, tedy den po jeho šestačtyřicátých narozeninách. Chalmers je náhradníkem za Liama Harrisona, se kterým se měl Floyd původně utkat. "Původně jsem se měl utkat s jiným soupeřem, ale zranění se stávají a já jsem rád, že Aaron Chalmers může zaskočit a my můžeme fanouškům dát to, co chtějí," pronesl podle Sky Sports Mayweather. 

Mayweather má v exhibicích rekord tří výher a dvou remíz. Porazil Olatunjiho, Asakuru a Nasukawu. Remíza přišla s youtuberem Loganem Paulem a boxerem Donem Moorem. Profesionální kariéru uzavřel výhrou nad Conorem McGregorem.

​Neporažen je také Tyson Fury, který vloni v dubnu knokautoval Whytea:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události