Další sporty

Leoš Mareš zlil hvězdu NBA. Stříkl jí limetku do oka

Leoš Mareš zlil hvězdu NBA. Stříkl jí limetku do oka
Leoš Mareš | Zdroj: TV Nova

O hodně kuriózní moment se v zámořské NBA postaral Leoš Mareš. V průběhu zápasu Milwaukee Bucks s Miami Heat stříkl limetku do oka domácímu basketbalistovi Patu Connaughtonovi.

Český moderátor Leoš Mareš seděl přímo u palubovky a objednal si margaritu. Hned v první minutě střílel domácí hráč Pat Connaughton a byl faulován. Basketbalista s číslem 24 spadl na zem, rozkopl Marešovi drink a v oku mu skončila limetka.

"Kopl mi do drinku a chudákovi pak stříkla limetka do oka. A to hned v první minutě zápasu. Já se mu omlouvám a ptám se ho, jestli nechce napít. Pak přišel hráč s číslem devět a ptá se mě, co to mám za drink. Tak jsem mu řekl, že margarita," smál se Mareš ve videu, které zveřejnil na svém instagramovém účtu. "Takové to, když vám hvězda NBA spadne do margarity a je z toho kauza," stojí v popisku videa.

Související obsah

​Na 46letém moderátorovi bylo znát, že ho celá situace pobavila, stejně jako jeho fanoušky. "Podle mě vám ten drink měl zaplatit," psala jedna z fanynek do komentářů. "Leoš je král, k nohám mu padají hvězdy NBA," komentoval další. "Teď zakážou brát si do první řady občerstvení," dodal s nadsázkou jeden komentující.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události