MMA

KSW v Liberci: V česko-slovenském souboji se představí i přemožitel Grznára

KSW v Liberci: V česko-slovenském souboji se představí i přemožitel Grznára
Kruhová klec KSW | Zdroj: Nova Sport

Liberecké KSW hlásí další české a slovenské posily. Za měsíc se v severočeském městě představí také zápasník z organizace IAF Frederico Komuenha, který vyzve Slováka Matyase Viszlaye.

Viktor Pešta, Dominik Humburger a Petra Částková. To jsou zatím česká jména, která se v Liberci představí. Nyní organizace oznámila další tuzemskou posilu, kterou by možná čeští fanoušci ani nečekali. 

Do Liberce míří Frederico Komuenha (2-0), který ve smíšených bojových uměních debutoval teprve vloni. Hned v prvním profesionálním zápase vyzval Filipa Grznára, kterého porazil ve druhém kole. V zatím posledním duelu knokautoval Miroslava Horníka.

"Ta nabídka mě zaskočila. Nedávno mi přistála na stole od jiné organizace, a přestože byla hodně zajímavá, rozhodli jsme se ji odmítnout. Něco mi říkalo, že přijde něco ještě lepšího. Něco, co bude lákavé i ze sportovního hlediska, nejen toho finančního. A hle, je to tady," řekl v tiskové zprávě jednatřicetiletý Čech, který má kořeny v Angole.

"Jsme rádi, že na něj ukázali, že i díky nám dostal tuto šanci. Frederico do toho nyní dává všechno, věnuje se MMA naplno, chce být co nejlepší. Sám tvrdí, že chce kromě váhy do 84 kilogramů chodit také velter do 77 kilo. Uvidíme, co ukáže v KSW," řekl spolumajitel IAF Petr Ondruš.

Jeho soupeřem bude Slovák Matyas Viszlay, který má na kontě jeden zápas v IAF. V listopadu předloňského roku nestačil na Daniela Ligockého, se kterým prohrál po technickém knokautu. 

Související obsah

Naposledy se "Machine" představil na akci East PRO Fight, kde po necelých dvou minutách ukončil Patrika Jevického. V roce 2019 se účastnil také akce OKTAGON PRIME 2, kde porazil ve druhém kole Romana Hullu.

Na posledním KSW fanoušci viděli i drtivý knokaut kolenem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události