MMA

McGregor má další průšvih. Udeřil mě do břicha a hrozil utopením, tvrdí žena

McGregor má další průšvih. Udeřil mě do břicha a hrozil utopením, tvrdí žena
Zápasník Conor McGregor | Zdroj: Profimedia.cz

MMA zápasník Conor McGregor už má zase problémy se zákonem. Po mnoha předchozích kauzách ho nyní obvinila žena, že ji nejprve pozval na svou jachtu, ale pak začal být agresivní, mlátil ji a hrozil jí utopením. Žena proto raději vyskočila z lodi do moře. Irský bijec ovšem veškerá obvinění popírá.

K incidentu mělo údajně dojít v červenci loňského roku na Ibize. Podle webu Ultima Hora 42letá žena nahlásila případ na policejní stanici v Dublinu. Policii řekla, že ji slavný zápasník kopal, udeřil do břicha a vyhrožoval jí tím, že ji utopí. "Zabil by mě, kdybych nevyskočila z lodi," řekla podle zmíněného webu. Zoufalá žena ve strachu vyskočila z lodi a musela ji zachránit loď Červeného kříže.

McGregor slavil na Ibize 16. července své narozeniny v jednom z barů a ženu údajně pozval se svými kamarády a rodinou na svou jachtu. Ženu údajně pozval na loď, jelikož ji znal už ze svého rodného Dublinu. Případem se nyní zabývá soud na Ibize.

"Pan McGregor si stojí za svým popřením veškerých obvinění od hosta na jeho lodi," uvedla pro ESPN McGregorova tisková mluvčí Karen Kesslerová.

Žena celý případ údajně nenahlásila hned, jelikož byla v šoku, na sobě měla pouze plavky a neměla mobil ani peněženku. Prý se chtěla jen co nejrychleji dostat do svého hotelu na Ibize.

Související obsah

​Conor McGregor je největší světovou hvězdou MMA, ale má za sebou už několik průšvihů. Jednoho muže napadl v hospodě v Irsku, fanouškovi jednou rozbil mobil a nedávno ho zažaloval jeho dlouholetý kamarád Arťom Lobov kvůli penězům za McGregorovu whisky.

McGregor si vyzkoušel i baseball, ale zůstane spíše u MMA:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události