Fotbal

Mbappé sesadil Kimpembeho z pozice zástupce kapitána. Ten o tom nevěděl

Mbappé sesadil Kimpembeho z pozice zástupce kapitána. Ten o tom nevěděl
Presnel Kimpembe v dresu PSG | Zdroj: Profimedia

Obránce fotbalového PSG Presnel Kimpembe si na sociálních sítích postěžoval, že ho vedení klubu vyměnilo za Mbappého na pozici zástupce kapitána. Prý ho o tom nikdo neinformoval.

Obránce Paris Saint-Germain Presnel Kimpembe se na instagramu vyjádřil, že nebyl informován o rozhodnutí jeho klubu nahradit ho ve funkci zástupce kapitána Kylianem Mbappém. 

Kapitánem týmu je Brazilec Marquinhos, ale v pondělním pohárovém zápase proti Pays de Cassel chyběl. Kapitánskou pásku si v tomto utkání navlékl Mbappé. Francouzský útočník s páskou na ruce vstřelil v utkání 5 gólů a pomohl k vítězství PSG 7:0.

Související obsah

​Kimpembe je v současné době zraněný a stejně nemohl nastoupit, ale byl velmi překvapen, když manažer Christophe Galtier po zápase řekl, že Mbappé je nyní určen jako zástupce kapitána. 

"V posledních hodinách jsem o sobě hodně slyšel a četl. Rád bych uvedl věci na pravou míru, aby se o mně nadále nešířily nepravdivé informace. O tomto rozhodnutí jsem nebyl informován, je to zcela nepravdivé. Přesto budu vždy respektovat rozhodnutí klubu," píše ve svém příspěvku na sociálních sítích Presnel Kimpembe.

Kimpembeho v letošní sezoně sužují zdravotní problémy a zahrál si zatím jen v 11 utkáních PSG. Další utkání Pařížané odehrají v neděli proti Remeši, francouzský stoper však bude kvůli zranění opět chybět. 

Podívejte se, jak Mbappé zničil amatérský klub Pays de Cassel: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události