MMA

Boj Kincla s Vémolou má nový termín. Terminátor bude připraven na jaře

Boj Kincla s Vémolou má nový termín. Terminátor bude připraven na jaře
Patrik Kincl a Karlos Vémola | Zdroj: Michal Beránek / CNC / Profimedia

O titul střední váhy v organizaci OKTAGON se utkají v odvetě Karlos Vémola a Patrik Kincl v květnu v Praze. Ve středu to oznámil OKTAGON MMA na svých sociálních sítích. Původně se souboj měl odehrát už 30. prosince minulého roku, ale kvůli zranění Vémoli se duel neuskutečnil.

Původně se oba bojovníci měli střetnout už na konci roku 2022 a mělo jít o bitvu roku. Karlos Vémola byl však na konci listopadu hospitalizován se silným zánětem a kvůli tomu nemohl nastoupit k prosincovému zápasu s Patrikem Kinclem.

Kincl nakonec také odstoupil a poslední galavečer OKTAGONU loňského roku přišel o obě své největší hvězdy. Kincl zdůvodnil své odstoupení drobným zraněním. Kdyby však Vémola neodstoupil, Kincl byl připraven utkat se s ním i přes zranění.

Nový termín bitvy dvou titánů už je však již znám. Měli by se utkat 20. května v Praze na galavečeru OKTAGON 43.

Vémolův stav se od prosince výrazně zlepšil, což podle mmashorties potvrdil i jeho osobní lékař Frána, který avizoval, že pokud vše půjde dobře a pokud bude "Terminátor" nadále poslouchat rady lékařů, tak nebude problém s jarním návratem zpět do klece. 

Související obsah

​Patrik Kincl se měl účastnit projektu Tipsport Gamechanger, ale kvůli odvetě s Vémolou se z projektu odhlásil.

​Poprvé se oba zápasníci střetli v roce 2018 v dnes již neexistující organizaci XFN. Tehdy po třech kolech vyhrál na body Vémola.

Před časem Vémola řešil údajnou nevěru s pornoherečkou Rikou Fane:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události