Další sporty

Velká radost u sportovního páru. První čeští curleři na olympiádě jsou rodiči

Velká radost u sportovního páru. První čeští curleři na olympiádě jsou rodiči
Čeští curleři a manželé Zuzana a Tomáš Paulovi | Zdroj: profimedia.cz

V roce 2022 si získali srdce české sportovní obce. Jako první čeští curleři se dostali na olympijské hry, kde jako manželé bavili hrou i vtipnou komunikací. Nyní přerušili kariéru, Zuzana Paulová očekávala potomka, kterého v lednu přivedla na svět. Curleři se pochlubili na sociálních sítích.

"Konečně jsme s naším Matějem doma," napsali manželé na společný instagramový účet a ukázali fotku novorozeného syna, který je prvním potomkem curlerů Zuzany a Tomáše. 

Kariéru přerušil jeden z nejznámějších českých sportovních párů v polovině října. "Na chvíli přerušujeme naši mixed doubles kariéru! Pauzu věnujeme přípravám na začlenění nového člena do týmu. V únoru tu totiž budeme tři," napsali na sociální sítě. 

Související obsah

Nakonec se malý Matěj Paul narodil ještě dříve, než bylo původně avizováno. Úspěšní curleři se ovšem chtějí v sezoně 2023/24 na led vrátit a nadále doufat v úspěchy. 

Manželé Paulovi si získali fanoušky na svou stranu v únoru 2022, kdy se poprvé představili na olympijských hrách. Tam zaujali krásnou hrou a komunikací, která často člověka velmi pobavila. V Pekingu skončili na pátém místě ve skupině a do finálových duelů nepostoupili.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události