Fotbal

Řezníček prodloužil smlouvu v Brně. Klub to oznámil scénkou z kultovního filmu

Řezníček prodloužil smlouvu v Brně. Klub to oznámil scénkou z kultovního filmu
Jakub Řezníček | Zdroj: Profimedia

Zbrojovku Brno letos možná netradičně táhne zkušený útočník Jakub Řezníček, se kterým se moravský klub dohodl na prodloužení stávající smlouvy. Jedenáctý tým Fortuna ligy to navíc oznámil povedenou předělávkou známé scény z kultovního filmu Pulp Fiction.

Tohle se Zbrojovce opravdu povedlo. Ať už jde o angažování Jakuba Řezníčka před sezonou 2021/22, nebo o oznámení prodloužení stávající smlouvy s nejlepším střelcem nejvyšší české soutěže. 

Brněnský fotbalový klub prodloužení smlouvy oznámil opravdu stylově. Do ikonické scénky z filmu Pulp Fiction, kde se baví Samuel L. Jackson a Ving Rhames, vložil svůj hlas Alan Novotný, herec brněnského divadla, a vytvořil tak virální video. Podívejte se sami: 

V něm samozřejmě oznámil podpis smlouvy pro nejlepšího střelce letošního ročníku s jedenácti góly. "Prý už Guardiola volal, že by Řezníčka chtěl k Haalandovi na hrot," říká Samuel L. Jackson v telefonickém rozhovoru s Vingem Rhamesem. 

Jakub Řezníček se dohodl na novém kontraktu až do léta roku 2025. "Mám velkou radost, že jsme se domluvili takhle rychle a mám o budoucnosti jasno. V Brně jsem spokojený, takže to byla od začátku moje priorita. Jedná se o smlouvu na dva roky, i v tom je to lepší, že nemusím za rok znovu něco řešit," řekl forvard pro oficiální web klubu. 

Související obsah

Zkušený útočník přišel do Brna před minulou sezonou a osmnácti góly pomohl k postupu mezi tuzemskou elitu. V podobném duchu pokračuje i letos a možná nečekaně je nejlepším střelcem nejvyšší soutěže.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události