MMA

Částková zná soupeřku pro české KSW. Jde na Polku, která má dvě prohry v řadě

Jednačtyřicetiletá zápasnice Petra Částková je zatím jedinou Češkou, která se představí na libereckém KSW. Svěřenkyně Reinders MMA se v pátek dozvěděla soupeřku, jde na sedmadvacetiletou Polku Natalii Baczyňskou-Krawiecovou, která má v KSW dvě prohry v řadě.

Z českých zápasníků zná svého soupeře pro liberecké KSW už Viktor Pešta, Frederico Komuenha a nyní také Petra Částková. Jediným čekatelem je zatím domácí borec Dominik Humburger, který bude na severu Čech prodlužovat svou profesionální neporazitelnost. 

Petra Částková (6-5) v polské organizaci debutovala v říjnu loňského roku, kde po lehce kontroverzním rozhodnutí padla s Adriannou Kreftovou (4-0). Nyní ji čeká další výzva v podobě sedmadvacetileté Polky Natalie Baczyňské-Krawiecové (6-3). 

Související obsah

Ta v jednu dobu zaznamenala šest výher v řadě, ale zápasila v méně známých organizacích CFN, TFL či EPF. V KSW debutovala vloni, ale oba zápasy prohrála na body. Nejdříve se Sarou Luzarovou-Smajičovou (4-2), naposledy v srpnu s Karolinou Owczarzovou (5-2).

Zápas je vypsán v muší váze, celá akce se koná 25. února v Liberci. Jde vůbec o první akci polské organizace v České republice.

Majitel KSW Martin Lewandowski mluvil o galavečeru v České republice již v říjnu, exkluzivně pro TV Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události