Fotbal

Velké jméno do Bundesligy? Bývalou hvězdu Realu Madrid chce přední klub

Velké jméno do Bundesligy? Bývalou hvězdu Realu Madrid chce přední klub
Isco u ušatého poháru pro vítěze Ligy mistrů | Zdroj: Profimedia.cz

Hodně zajímavé jméno probíhá německými médii v souvislosti s přestupem do Bundesligy. Union Berlín, který letos bojuje o titul, se prý dotazoval na pětinásobného vítěze Ligy mistrů Isca. Ten je aktuálně volným hráčem a přijít by tak mohl zadarmo.

Union Berlín je tradičním německým klubem, který letos dokonce bojuje o titul s Bayernem a Lipskem. V závěsu jsou ale ještě Frankfurt, Dortmund a Freiburg. A tým z hlavního města chce zvýšit konkurenci a přivést opravdu velké jméno. 

Expert na přestupy stanice Sky Sports Florian Plettenberg informuje o tom, že se o této možnosti výrazně šušká. "V Bundeslize se šíří informace, že Union něco plánuje. Mluví se o tom dokonce v kabině Unionu," vysvětluje německý novinář.

Související obsah

Podle jeho slov hráči na tréninku vtipkují a neustále se skloňuje jméno třicetiletého ofenzivního záložníka, který je volným hráčem. O Isca má ale velký zájem také Los Angeles z MLS. Zatím není jasné, zda se německý klub ptal přímo někdejšího španělského reprezentanta, nebo kontakt proběhl přes nějakého prostředníka. 

Marc Behrenbeck ze stejné redakce ale tuto informaci spíše nebere jako vážnou. "Je to šance pro Union podepsat vytouženého hráče? Velmi pravděpodobně ne." O Španěla má mít zájem také Juventus. Isco naposledy hrál za Sevillu, ale ta ho před Štědrým dnem propustila.

Adam Hložek vstřelil proti Unionu Berlín svůj první gól v Bundeslize:

Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události