Další sporty

Golfová hvězda smeká před Balem: Není fér, jak moc je dobrý

Golfová hvězda smeká před Balem: Není fér, jak moc je dobrý
Gareth Bale | Zdroj: Profimedia

Teprve nedávno ukončil Gareth Bale profesionální fotbalovou kariéru a už se vydal na dráhu sportu, kterému se aktivně věnoval v posledních letech. Velšská ikona se bude dokonce účastnit předních golfových turnajů a nedávno si zahrál se světovou trojkou Jonem Rahmem. Ten nevěřil svým očím.

"Nadšeně oznamuji, že budu hrát na AT&T Pebble Beach Pro-Am na začátku příštího měsíce," napsal Gareth Bale nedávno na instagramu a připojil svou fotku z golfu. Nyní někdejší fotbalová superstar už pořádně trénuje.

S bývalým křídelníkem Realu Madrid a Tottenhamu si teď zatrénovala světová trojka Jon Rahm. A ten jen zíral. "Nemůžeš být tak dobrý v profesionálním fotbale a zároveň v golfu, to mi nepřijde fér," nechápal jeden z nejlepších golfistů současnosti. 

Související obsah

"Až bude moci skutečně více trénovat, bude mnohem lepší. Je to velmi dobrý hráč," dodal osmadvacetiletý rodák ze španělské Barriky. Trénink proběhl na nádherném golfovém hřišti Torrey Pines v kalifornském San Diegu.

Gareth Bale byl lehce kritizován za to, že se v posledních letech v Realu Madrid věnoval spíše golfu. To značí například vlajka, kterou v roce 2019 ukázali reprezentanti Walesu. Nápis byl ve znění: "Wales. Golf. Madrid."

@pgatour Gareth Bale and Jon Rahm are an elite duo. Gareth’s swing is ??? #golf #PGATOUR #soccer ♬ Sunny - Ponder & Slip.stream

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události