Fotbal

Fanoušci Ronalda, nesmutněte! CR7 bude ještě hrát v Evropě, řekl jeho trenér

Fanoušci Ronalda, nesmutněte! CR7 bude ještě hrát v Evropě, řekl jeho trenér
Cristiano Ronaldo | Zdroj: Profimedia

Ukončí Cristiano Ronaldo svoji profesionální kariéru v Saúdské Arábii? Podle trenéra Al-Nassru Rudiho Garcii nikoliv. Novinářům v rozhovoru řekl, že se vrátí ještě do Evropy. Na svůj první soutěžní gól ale Portugalec v novém působišti stále čeká.

Cristiano Ronaldo přišel do Saúdské Arábie s velkou pompou. Místní fanoušci si od něj slibují velké věci, zatímco Evropané smutní, protože jim jeden z nejoblíbenějších hráčů na světě sešel z očí. Nemusí to ale být definitivní. "Ronaldo je jeden z nejlepších hráčů na světě. Svoji kariéru v Al-Nassru neukončí, vrátí se do Evropy," řekl francouzský trenér Rudi Garcia podle portugalského webu SPORT. Portugalec má v Saúdské Arábii platnou smlouvu až do 30. června 2025.

Garcia se vyjádřil také k výkonům svého nového svěřence. "Cristiano má pozitivní vliv na naši hru. Velmi dobře zaměstnává obránce soupeře a dává prostor svým spoluhráčům," vysekl pětinásobnému vítězi Zlatého míče poklonu. Na svůj první gól ale Ronaldo stále čeká. V prvním ligovém zápase sice dokázal Al-Nassr 1:0 vyhrát, ale pak přišel konec v Superpoháru po porážce 1:3. 

Související obsah

​Právě v tomto utkání měl Ronaldo velkou šanci, kdy hlavičkoval z malého vápna, ale jen do míst, kde byl připravený brankář soupeře. "Jednou z věcí, která změnila ráz utkání, byla šance, kterou Cristiano Ronaldo neproměnil v první půli," vytkl hvězdnému Portugalci po zápase trenér Garcia. 

Další šanci na vstřelení gólu bude mít Ronaldo v pátek 3. února proti Al Fateh.

Podívejte se na reportáž ze Superpoháru:

Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události