Další sporty

Hvězda Milwaukee už popáté v kariéře nastřílela 50 bodů v NBA

V nočním zápase basketbalové NBA se povedl parádní kousek řeckému basketbalistovi Giannisi Antetokounmpovi. K vítězství Milwaukee nad New Orleans přispěl 50 body. Tolik bodů se mu podařilo nasbírat už popáté v kariéře.

Hráči Milwaukee Bucks přivítali na své palubovce Pelikány z New Orleans a hned od začátku měli domácí navrch. Hlavní zásluhu na tom měla domácí hvězda Giannis Antetokounmpo. 28letý Řek si připsal během první čtvrtiny 18 bodů. 

Po prvním poločase už měl Giannis na kontě 29 bodů a jeho tým vedl nad New Orleans už 62:44. Do konce utkání si stihla hvězda Milwaukee připsat ještě 21 bodů a celkově pomohla 50 body k výhře 135:110. Po zápase fanoušci skandovali "MVP", čímž dali najevo, že ocenění pro nejužitečnějšího hráče ligy by mělo připadnout právě Antetokounmpovi. Ten už ocenění MVP získal v letech 2019 a 2020.

Antetokounmpo v zápase proměnil 20 ze 26 pokusů a sedm trestných hodů. Kromě toho si také připsal 13 doskoků a čtyři asistence a byl vyhlášen největší hvězdou zápasu.

Související obsah

​Řecký basketbalista v tomto zápase dosáhl už popáté v kariéře na hranici 50 bodů. Na začátku ledna si vytvořil svůj nový osobní rekord, když v jednom zápase zaznamenal 55 bodů. 

"Je to jeden z těch momentů, které nikdy nemůžete brát jako samozřejmost, protože nikdy nevíte, kdy se vám takové chvíle budou opakovat," řekl Antetokounmpo po zápase podle ESPN.

Výsledky nočních zápasů NBA:

Milwaukee Bucks – New Orleans Pelicans 135:110

Cleveland Cavaliers – Los Angeles Clippers 122:99

Memphis Grizzlies – Indiana Pacers 112:100

Charlotte Hornets – Miami Heat 122:117

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události