MMA

Další jméno pro KSW v Liberci. V kleci bude zápasit i bývalý chuligán Sparty

Další jméno pro KSW v Liberci. V kleci bude zápasit i bývalý chuligán Sparty
Zápasník David Hošek | Zdroj: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Galavečer polské MMA organizace KSW oznámil další jméno pro nadcházející turnaj v Liberci. V kleci bude zápasit také fighter David Hošek, jenž má za sebou velmi zajímavou minulost. Jeho soupeř bude Švéd Gustafsson.

Hošek zápasí převážně pod hlavičkou organizace RFA, v kleci se pak pyšní bilancí 8-3. 28letý fighter se dříve věnoval boxu, pak ale přesedlal na MMA. Zajímavá je také zápasníkova minulost. Hošek dlouhé roky patřil k chuligánům fotbalové Sparty a o tomto temném období v minulém roce zavzpomínal pro web Bez frází.

Kromě toho dostal David Hošek v roce 2016 čtyřletý zákaz činnosti kvůli dopingu. Nyní je ale 28letý český zápasník naplno zpátky a na KSW v Liberci se střetne se Švédem Andreasem Gustafssonem, jenž má bilanci 7-1 a stejně jako Hošek se chlubí velmi dobrými čísly v počtu ukončení před limitem. 

Související obsah

​David Hošek doplní už tak nabitou českou kartu pro galavečer KSW 79. V Liberci se 25. února představí například Viktor Pešta, Dominik Humburger, Petra Částková nebo Čech s angolskými kořeny Frederico Komuenha. Vrcholem večera pak bude zápas mezi Philem De Friesem a Američanem Toddem Duffeem.

Petra Částková se na KSW 79 střetne s polskou soupeřkou:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události