MMA

Šaman Dobiáš vyzve neporaženého Veréba. RFA poprvé zamíří do Maďarska

Šaman Dobiáš vyzve neporaženého Veréba. RFA poprvé zamíří do Maďarska
Rukavice RFA | Zdroj: RFA

Budapešť bude v sobotu hostit další galavečer MMA organizace RFA. Hlavním zápasem je duel mezi domácím Istvánem Verébem a slovenským bojovníkem Michalem Dobiášem, který poslední dvě bitvy prohrál. Celý program začíná v 19 hodin. V neděli budou všechny zápasy ke zhlédnutí na Voyo.

Česko-slovenská organizace RFA zamíří poprvé ve své historii do Maďarska. Představí se v ní tamní elita v čele s Istvánem Verébem, Gergelym Csibim nebo Dominikem Bereczkým. Z českých zápasníků se na galavečeru představí Vít Vokoun, Leo Brichta, David Dvořáček, Michal Záděra, Josef Štummer, Pavel Pilný a Matěj Trčka. K vidění budou také dva atraktivní duely s pravidly Real Fight, kde se bojuje podle postojových pravidel a s malými rukavicemi. 

Vyhrocený bude zápas mezi Vítem Vokounem a Leošem Brichtou, kteří se před půl rokem spolu utkali na mistrovství České republiky v kickboxu. Tehdy vyhrál Vokoun, a tak mu má Brichta co vracet. 

Související obsah

​Hlavní zápas večera proběhne mezi dosud neporaženým Istvánem Verébem a Slovákem Michalem Dobiášem. Veréb má na svém kontě dvě výhry, jeho soupeř je podstatně zkušenější. Během své kariéry nastoupil do 21 zápasů, z nichž deset dokázal vyhrát. Poslední dva zápasy v srbské organizaci SBC a Impact MMA ale prohrál, když pokaždé utrpěl technické KO.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události