Další sporty

Talisman plavkyně Seemanové? Česká kráska řekla, bez čeho se neobejde

Nejznámější česká plavkyně Barbora Seemanová na mistrovství světa získala rekordní páté místo a vylepšila český rekord. Stalo se tak po náročné sezoně. Pro TV Nova navíc mladá sportovkyně řekla, co je jejím talismanem pro závody.

Nejlepší česká plavkyně prožila opravdu náročný rok. Prošla si zraněním a prodělala také boreliózu. Přesto se účastnila světového šampionátu, kde si doplavala pro páté místo a vylepšila český rekord. 

Exkluzivně pro TV Nova pak řekla, co je jejím tajemstvím a menším talismanem. "Já mám oblíbené červené plavky na dvoustovku a je to takový můj pověrčivý talisman. Vždy si objednávám tu stejnou barvu," řekla svěřenkyně agentury Sportegy.

Související obsah

A když se podíváte na většinu plaveckých fotek české krásky, opravdu uvidíte červené plavky, které se staly symbolem a talismanem. Nakonec pomohly i k luxusnímu pátému místu na MS v Melbourne. 

Nyní se oblíbená česká plavkyně chce soustředit na olympijskou kvalifikaci a má v plánu pokořit také své rekordy. "Chci pokořit své maximum, což je čas, který je už dost kvalitní. A chtěla bych ho ještě zlepšit, abych byla v nejlepší osmičce. A pak je tu olympijská kvalifikace," dodala závěrem.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události