Fotbal

Bale ohromil parádní ranou. Poté přiznal, že byl mezi profesionály nervózní

Bale ohromil parádní ranou. Poté přiznal, že byl mezi profesionály nervózní
Gareth Bale během svého úderu z cesty | Zdroj: Profimedia

Bývalý fotbalista Gareth Bale má za sebou první den na profesionálním golfovém turnaji v Pebble Beach. V kategorii dvojic se se svým golfovým parťákem Josephem Bramlettem drží na velmi dobrém 18. místě. Velšan zaujal i jednou parádní ranou z těžkého terénu.

Turnaj AT&T Pebble Beach Pro-Am nabízí měření sil těch nejlepších golfových profesionálů, ale hraje se také turnaj dvojic, kde s nejlepšími golfisty hrají ve dvojici amatéři z řad celebrit. Letos se turnaje poprvé účastní i pětinásobný vítěz fotbalové Ligy mistrů Gareth Bale.

"Nervózní samozřejmě jsem. Myslím, že každý z amatérů vám řekne, že je mimo svou komfortní zónu. I když jsme zvyklí hrát před 80 tisíci nebo i více lidmi v televizi. Tohle je úplně odlišný sport. Je to něco jiného a je to skvělá zkušenost. Mám štěstí, že jsem trefil jednu ze svých nejlepších ran na první fairwayi, což je dobré," prozradil Bale své pocity po prvním hracím dnu.

"Snažil jsem se užít si ten den a hrát nejlépe, jak umím, abych pomohl Josephovi v týmové soutěži. A klidil jsem se mu z cesty, když potřeboval se vší vážností zahrát své paty," dodal bývalý reprezentant Walesu, jenž kariéru ukončil letos v lednu.

Související obsah

​Bale předvedl i parádní úder z cesty pro vozíčky. Míček poslal do kopce před sebou, od něhož se odrazil na green. A mířil přesně k jamce. Bale následně zvládl i necelý metr dlouhý pat.

Bale s Bramlettem zahráli první den výsledek 7, díky čemuž jsou na průběžné dělené 18. pozici. Celkem je ve hře 156 dvojic. Z dalších celebrit na turnaji v Kalifornii hrají například herec Bill Murray, zpěvák Macklemore, bývalý basketbalista Pau Gasol či hvězdný quarterback NFL Aaron Rodgers.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události