Hokej

Pastrňák na All-Star ztvárnil filmovou postavu, ale porazil ho Ovečkinův syn

V zámořské hokejové NHL probíhá All-Star Weekend a v noci na sobotu se nejlepší hokejisté NHL představili v dovednostních soutěžích. Zúčastnil se také David Pastrňák, který ztvárnil filmovou postavu Happyho Gilmorea. Jeho představení však na výhru v soutěži kreativních nájezdů nestačilo. Nejvíce bodů získal Alexandr Ovečkin se svým synem Sergejem, společnost jim dělal i Sydney Crosby.

V jedné z dovednostních soutěží NHL All-Star se představil i český útočník David Pastrňák. V kategorii, která by se dala nazvat jako kreativní nájezdy, se hokejisté snaží zejména pobavit publikum a také zaujmout porotu co nejoriginálnějším nájezdem. Hokejista Bostonu Bruins se vžil do role Happyho Gilmora z filmu Rivalové z roku 1996.

Pastrňák si oblékl retro dres Bruins se jménem Gilmore na zádech a napodobil tak herce Adama Sandlera. Nejprve se David Pastrňák pokusil o střelu golfovou holí, ale to se mu nepovedlo. Spoluhráč z Bostonu Linus Ullmark, který byl převlečený za nosiče holí, českému hráči vyměnil golfovou hůl za hokejku a na druhý úder dostal Pastrňák puk do branky.

Komickou scénku zakončil Pastrňák oslavou ve stylu filmového Gilmorea. Napodoboval jízdu na býkovi. 

Související obsah

​​Toto představení bohužel Pastrňákovi vítězství v soutěži nepřineslo. Skončil jen těsně druhý se 38 body, které udělovala "odborná" porota, v níž byla třeba i tenistka Viktoria Azarenková.

Na prvním místě skončilo spolupracující trio Sidney Crosby, Alexandr Ovečkin a Sergej Ovečkin. Právě čtyřletý syn ruské hvězdy Sergej dostal puk do branky za záda brankáře Roberta Luonga. Tato roztomilá scéna nejvíce zaujala porotce a udělili triu 40 bodů.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události