Hokej

Hokejistka na NHL All-Star předvedla nájezd ve stylu Petera Forsberga

V zámořské NHL probíhá All-Star Weekend a v noci na sobotu byly na programu i nové soutěže. V soutěži brankářů, kteří stříleli i chytali, se však nejvíce předvedl host hokejové show. Sarah Nurseová předvedla "forsbergovku" a dala gól z nájezdu brankáři Šesťorkinovi.

Tendy Tandem 

V této nové soutěži spolu soutěžili brankáři, kteří byli ve čtřech týmech podle divizí. Jeden z dvojice si vyzkoušel netradiční činnost pro brankáře, a to střelbu. Druhý z dvojice se tradičně postavil do branky a snažil se vychytat nájezd jednoho z hráčů nebo hráček. Body brankáři získávali za úspěšné zákroky, ale také za úspěšné trefení branky přes celé hřiště.

Mezi exekutory nájezdů bylo také pět hokejových reprezentantek USA a Kanady. Sarah Nurseová předvedla parádní nájezd ve stylu Petera Forsberga a překonala brankáře Igora Šesťorkina.

Soutěž brankářů ovládla dvojice Connor Hellebuyck z Winnipegu a Juuse Saros z Nashvillu, kteří získali 13 bodů. 

Pitch ’n Puck

V této disciplíně měli hráči za úkol se nejprve přiblížit za pomoci puku a hokejky k jamce a následně na greenu vyměnili puk za golfový míček, ale hokejku si ponechali. Hokejkou tedy museli dostat míček do jamky.

Související obsah

​Nejlépe se vedlo Nicku Suzukimu z Montrealu, který dokázal dostat míček do jamky na tři údery. Gaudreau, Keller a Robertson potřebovali 4 údery na to, aby trefili jamku.

Splash Shot

Tato disciplína se odehrávala na pláži a hráči měli za úkol sestřelit pukem terče v podobě surfařských prken. Když se jim povedlo sestřelit všechny terče, jejich spoluhráč sedící na židli nad vodní hladinou se pěkně vykoupal.

Tuto soutěž ovládla dvojice Mikko Rantanen a Cale Makar z Colorada. Ve finále porazila dvojici Šesťorkin, Fox. 

Podívejte se, jak vypadalo finále v této netradiční disciplíně:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události