Fotbal

Tvrdíkovi se nakonec v Pardubicích líbilo a po zápase pomohl uklidit stadion

Tvrdíkovi se nakonec v Pardubicích líbilo a po zápase pomohl uklidit stadion
Fotbalisté Slavie děkují fanouškům v sektoru hostů na stadionu v Pardubicích | Zdroj: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Fotbalové Pardubice odehrály v sobotu proti Slavii první zápas na svém novém stadionu, který byl dosti kritizován. Šéf Slavie Jaroslav Tvrdík fandil s fanoušky v sektoru hostů, který připomíná spíš klec než tribunu. Po zápase však hodnotil nový stadion vcelku kladně a dokonce si s fanoušky po sobě uklidil.

V 18. kole nejvyšší české fotbalové ligy přivítaly Pardubice na svém novém stadionu Slavii Praha. Slavnostního otvírání nové CFIG Areny se zúčastnil i šéf Slavie Jaroslav Tvrdík.

Ten následně sledoval utkání společně s fanoušky na tribuně hostů, která vzbudila před utkáním velké kontroverze, protože připomíná spíše klec, než tribunu pro diváky. 

Související obsah

​Před zápasem většina lidí kritizovala jak podobu tribuny pro hostující fanoušky, tak ale také podobu celého stadionu a mnozí vidí stavbu tohoto stadionu jako vyhozené peníze. Tvrdík na svém twitteru před zápasem sdílel fotku ze stadionu a k tomu napsal: "Smutné a nedůstojné."

Po zápase však byl v hodnocení pozitivnější. Mohla za to nejspíš i výhra jeho týmu. Slavie vyhrála v Pardubicích 2:0, i když musela dohrávat zápas bez vyloučeného stopera Ousoua.

Jaroslav Tvrdík si dokonce po zápase společně s fanoušky uklidil svůj sektor na pardubickém stadionu. Stejně pořádní byli i samotní hráči sešívaných. "Chtěli jsme uklidit ještě lépe, ale zhasli nám. Kabinu uklidili nejmladší hráči. Sektor fanoušci, kteří formou brigádnické práce odpracovávají svoje provinění proti návštěvnímu řádu Eden areny," dodává Tvrdík ve svém dalším tweetu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události